Новини

Тільки найцікавіше.

Український “Нумограй” позмагається зі Steam

Зареєстрована в Україні ІT-компанія “Win this Fight“оголосила про запуск амбітного ігрового стартапу. WTF планує створити вітчизняний ігровий сервіс “Нумограй“, який спробує конкурувати з самим “Стімом”.

“Нумограй – це сервіс для геймерів, який поєднуватиме цифровий магазин відеоігор та соціальну мережу. Ми вирішили створити такий проект, бо існуючі аналоги не відповідають вимогам українських гравців. Зокрема в Steam досі немає можливості купувати ігри в гривнях, в Uplay немає українських локалізацій, а Origin взагалі не перекладений вітчизняною мовою”, — описують свою задумку автори.

У WTF підкреслили, що їхній “Нумограй” виправить всі ці недоліки. Сервіс міститиме всі українські ігри та українські локалізації, які можна буде придбати за гривні.  Крім того розробники планують заохочувати зарубіжних розробників робити локалізації українською мовою. Якщо така гра міститиме українську локалізацію, автори сервісу розмістять її безкоштовно і не братимуть відсоток з продажів. А от за російську мову банитимуть пожиттєво і розробників ігор, і самих гравців.

“Ми надаватимемо перевагу українським іграм, але відомі зарубіжні проекти різних жанрів також будуть. Популярні стрибанки, лупанки, виживастики, стрілянки, жахастики, гонкові ігри будуть в нашому Нумограї з українською або англійською мовою”, — заявили розробники.

23148

Як зазначили WTF, кожна гра матиме свою сторінку, де буде представлений “ігролад, знятки та інше видиво” проекту.  Також гравці зможуть влаштовувати “стрімчаки” своїх ігор у власному профілі.

На запитання вкрай здивованих журналістів OPENGAMER: “якою мовою Ви щойно говорили?”, представники WTF відреагували досить несподівано. Вони назвали журналістів “агентами Кремля” і забарикадували офіс.

Цей фейковий матеріал написаний як жарт до Дня сміху.

7 Поділитися
Коментарі