Новини

Тільки найцікавіше.

Українські розробники анонсували гру про Дикий Захід

Українська студія Game Labs, відома як творець таких ігор як Ultimate General та Age of Sail, анонсувала початок розробки нового проекту. Події гри відбуватимуться на Дикому Заході.

Розробники обіцяють відкритий світ, який змінюватиметься щоразу як гравець запускає гру – маршрути патрулів варіюватимуться, міста будуть розвиватися по-різному, а табори з’являтимуться в інших локаціях. Окрім того, AI супротивників підлаштовуватиметься під дії гравця, намагаючись завадити йому просуватися далі – вороги вчитимуться на своїх помилках і удосконалюватимуть тактику поведінки. Наразі, студія поділилася лише кількома скріншотами.

Головний герой – корінний американець, якому, очевидно, доведеться змагатися за виживання із переселенцями. Як зазначили розробники, гра концентрується на використанні стелсу, як основної стратегії.

Прототипна назва гри – This Land is My Land, ще може змінитися в процесі розробки. З датою релізу розробники ще не визначились, так само невідомі платформи, на яких гра буде доступна, адже процес розробки все ще на початкових етапах.

14 Поділитися
Коментарі
  • Іван Янковий

    Naval Action наче у стімі гра називається , а не Age of Sail. І вона досі в дочасному доступі. Але

    Подивимось що в них вийде. Ultimate General в принципі непогана гра вийшла, хоча і доволі простенька, порівняно з іншими сучасними стратегіями. Naval Action наче як прикольна, але дочасний доступ – то є дочасний доступ і гра не дороблена ще.