Новини

Тільки найцікавіше.

Ubisoft розширюється та готує “неанонсований проект”

Компанія Ubisoft оголосила про плани розширити свою масивну розважальну імперію, яка на даний момент включає в себе 26 студій, розташованих в 18 країнах. До кінця цього року до них приєднаються ще два офіси: в Берліні (Німеччина) і Бордо (Франція). Нові студії будуть не тільки допомагати іншим підрозділам, але і візьмуть на себе розробку власних проектів.

“Ми пишаємося тим, що залучаємо й утримуємо кращих творчих талантів з усього світу, і робимо розробку відеоігор хорошим варіантом кар’єри. Відкриття нових студій в Німеччині і Франції дасть нам можливість запропонувати більше можливостей для кваліфікованих випускників та ветеранів індустрії в цих регіонах, які, в свою чергу, допоможуть нашим командам в розробці великих франшиз “, – Крістін Бургесс-Кьюмард, виконавчий директор Worldwide Studios Ubisoft.

Підрозділ в Бордо буде надавати допомогу при створенні проектів іншим французьким офісаv, які раніше займались Just Dance, Steep і Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Берлінська студія спочатку буде працювати з командою Ubisoft Blue Byte, що спеціалізується на розробці стратегій. Їх першим спільним проектом стане поки неанонсована гра вже відомої франшизи.

Протягом року Ubisoft планує найняти більше ста нових співробітників. Список доступних вакансій доступний на офіційному сайті компанії.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *