Новини

Тільки найцікавіше.

Твори Подерв’янського стануть іграми

П’єси відомого Митця Леся Подерв’янського зможуть знайти втілення в ігровій індустрії. За розробку візьметься львівська студія Honestly Games.

За словами девелоперів, їхня гра буде нагадувати проекти Telltale і виходитиме епізодами. Всього планується 5 епізодів, кожен з яких буде зроблений за мотивами окремої п’єси. Гравців очікує зустріч з “Гамлєтом”, “Йоко та самураями”, “Казкою про рєпку”, “Героєм нашого часу” та “Місцем встрєчі”, яке, як відомо, “ізмєніть ніззя”.

Геймплейно проект буде схожей на ігри Telltale Games, де яскраві діалоги змінюються екшеном з QTE-елементами. Наприклад, такими елементами буде битва Бабайоти з самураями, або епізод, коли супермен-вікінг Незнаускас б’ється головою об стіну, й інші подібні сцени. Такий ігровий процес, говорять в Honestly Games, найкраще підходить для ігор за мотивами творчості Подерв’янського.

Проект поки не має офіційної назви, лише робочу — Хулі не ясно: The Game. Автори гри планують зібрати бюджет на українському краудфандинговому сервісі Спільнокошт. Зібрані кошти підуть на розробку гри та оплату гонорару самому Подерв’янському, який погодився озвучити всіх персонажів за чотири рьо і дванадцять бу.

Цей фейковий матеріал написаний як жарт до Дня сміху.

10 Поділитися
Коментарі