Трейлери тижня 31.10 – 6.11

Доктор Стрендж почав гриміти у кінотеатрах, і на його фоні спокійно можна показувати презентації решти кінострічок. Ось трейлери стрічок, що з’явилися у мережі цього тижня.

Life

Дата виходу – 24 травня 2017 року

Неочікувано показали новий фільм Деніеля Еспінози. Режисер встиг попрацювати з багатьма відомим і оскарноносними авторами. Та і у фільмі команда доволі не проста – тут вам і Рейнолдс, і Джиленхол. Трейлер ставить більше питань, ніж відповідей. Хоча, основа майбутньої стрічки вже складається. Чекаємо – до виходу фільму трохи більше ніж півроку.

Wonder Woman

Дата виходу – 23 червня 2017 року

Коли екрани підкорює найсильніший маг всіх часів та народів, Marvel не повинні забувати про своїх конкурентів. Тому не дивно, що так швидко показали трейлер Диво-жінки. Як би це не було прикро, однак вже зараз видно, що з фільмом починає бути щось не так. Ніби це якесь зле прокляття, що нависає на сучасній кіноадаптації всесвіту DC.

The LEGO Batman Movie

Дата виходу – 10 лютого 2017 року

На відмінну від решти великих мульт- чи кінофільмів, відеоадаптації всесвіту LEGO чудово себе почувають. Вони легкі, веселі та стабільно збирають як і гарну касу в кінотеатрах, так і непогані відгуки від глядачів на різних платформах. Тому на підтримку у 2017 році Ліги Справедливості та Диво-жінки приходить Бетмен, у відповідній адаптації.

Sing

29 грудня 2016 року

Бастер Мун вперто не хоче закривати свій кінотеатр. І щоб цього не сталося організовує конкурс на кращого співака. Однак, все це відбувається у всесвіті, де живуть виключно звірі. Цілком самостійна стрічка пропагує ідеї “Звірополіса”. І її можна було б назвати вторинною, але знімає її хлопець, що встиг взяти участь “Фантастичному містері Фоксі” та зняти “Автостопом по галактиці”.

Renegades

Дата виходу – 3 лютого 2017 року

Фільм від Люка Бессона, у якому показуватимуть, що військові вміють не тільки воювати. До участі були залучені непогані актори, в тому числі оскароносний Джонатан Сімонс. Події стрічки відбуватимуться у Боснії, тому чекаємо “клюкву”. Ну, і цілком можливо, що покажуть непоганий екшен та картинка, режисер доволі непогано знається на спецефектах.

A Series of Unfortunate Events

Дата виходу – 13 січня 2017 року

Екранізація “Лемні Снікерт: 33 нещастя” (саме такий переклад у вітчизняному дубляжі) від Netflix вже скоро з’явиться на екранах країни. Головну роль віддали чудовому комедійному актору Нілу Патріку Харісу, який відомий широкому загалу за роль Барні,у серіалі “How i met you mother”, і менш широкому колу у чудовому “Dr. Horrible’s Sing-Along Blog”.

La La Land

Дата виходу – 9 грудня 2016 року

Фільм від чудового Деміена Шазеля, що подарував геніальну “Одержимість” та цьогорічний “Вулиця Монстро 10”, який неочікувано приємно здивував. Банальна історія про закоханість між Раяном Гослінгом та Еммою Стоун в цього режисера може вибухнути, та привернути увагу всіх.

greendioz
greendioz Визначення рекурсії полягає у рекурсії рекурсії.
Коментарі