Total War: ARENA і Wargaming Alliance – союз чи підданство?

Фанати Total War: ARENA чекали місяцями на будь-яку новину про вихід гри із закритої розробки. І вчора, взагалі неочікувано, SEGA заявили, що передають видавничі права на гру до Wargaming Alliance.

Новина викликала змішані почуття, тому команда OPENGAMER вирішила після піврічної перерви знову зібрати свій загін з гри в Арену, який немовби вчора пліч-о-пліч, чарджив, палив та перемагав ворожих супостатів у боях з нерівними шансами, а тепер він може поділитись своїми очікуваннями, як зміниться гра під видавництвом Wargaming.

В ефірі були Dezmond, Vaas, Ukrgamer та Charlie.

OPENGAMER
OPENGAMER
Коментарі
  • terminator • 16.11.2016 22:04

    Кстате ТоталВар Варххамер будет на Линухе 🙂

  • OLD_ScRiPt
    OLD_ScRiPt • 16.11.2016 23:50

    Вітаю вас з такою значною датою, і бажаю вам подальшого розвитку і успіху. Стосовно гри, це викликало у мене дивні відчуття, не маю нічого проти Wargaming-у, однак…чи є в них досвіт щодо розробки стратегій? Я розумію буде підтримка від СА, але якось дивно це все як на мене, плюс дуже не сподобалось те що старі акаунти будуть знищенні, уявляю сльози тих людей що награли більше 100+ годин, і все це смачно пішло в сраку, не подобається що гру заберуть зі Steam-у, адже це було дуже зручно і аудиторії через Steam було би більше як на мене, а тепер потрібно переходити на сайт…хоча може в усьому цьому є і свої плюси? На сайті ти будеш бачити постійні оновлення до гри, а те що будуть знищенні старі аки, так це зробить усіх гравців рівними перед запуском гри. Ну…тут все залежить від того, з якого боку глянути. Приємно й те, що розробники, серйозно відносяться до ґеймерського потенціал країн СНД, також дуже-дуже цікавить хоча би орієнтовна дата виходу. Загалом, важко щось судити…потрібно більше інформації від розробників або щось сказати.