Тонна нових деталей Shadow of War з PAX East

Вчора ввечері розробники Middle-Earth: Shadow of War провели двогодинний стрім на PAX East. У ньому вони поділилися деталями гри, розповіли про деякі особливості і торкнулися теми майбутніх DLC. Ми ж зібрали все це докупи прямо тут.

Watch live video from monolithlive on www.twitch.tv

Майкл де Платер, креативний віце-президент Monolith Productions, розповів, що опубліковані раніше трейлери зняті на рушії гри, але не всі показані в них події можуть відбутися у геймерів. Багато буде залежати від вибору, який будуть робити гравці. Наприклад, Аз-Лаар може залишитися живий під час облоги фортеці. Усе це буде залежати від вказівок, який буде давати гравець союзникам і від того, що з себе представлятиме фортеця орків.

Самі фортеці будуть випадково генеруватися на локаціях Middle-Earth: Shadow of War. Вони завжди будуть знаходиться в визначеному місці, але їх “начинка” буде визначатися системою Nemesis. Від неї залежатиме висота стін, кількість ворогів, масло і вогонь всередині, а також потужність укріплень.

Для протидії їм союзники будуть використовувати облогові знаряддя. Наприклад, тролів і катапульти. Вони будуть управлятися NPC, але Таліон, при бажанні, зможе брати їх під свій контроль. Після завоювання фортеця може бути атакована орками Саурона та втрачена. Це також позначиться на сюжеті і відносинах орків з Таліоном.

Коротко про ще кілька цікавих фактів:

  • Понад 100 найменувань в дереві скілів.
  • Серед противників будуть унікальні персонажі. Саурон і назгули серед них.
  • Не всіх супротивників можна підпорядкувати своїй волі. Це стосується унікальних супротивників і тих, чий рівень вище ніж поточний Таліона.
  • Ваші союзники можуть перейти на бік ворога. Якщо їм доведеться зіткнутися з вами в бою, вони будуть пам’ятати все, що з ними було, і ненавидіти вас сильніше. Орки-союзники також будуть пам’ятати один одного, і це буде позначатися на таких протистояннях.
  • Список класів для орків: Assassin, Trickster, Necromancer, Beastmaster, Marauder, Marksman, Destroyer і Terror.
  • Клас некромантів (Necromancer) має здатність воскрешати мертвих. Вони також можуть накласти прокляття на Таліона.
  • Крім Голлума в грі будуть і інші персонажі з “Володаря Кілець”.

Розробники планують доповнити історію Middle-Earth: Shadow of War за допомогою DLC. Вони будуть присвячені унікальним персонажам. Можливо, декого не буде в основній грі. Інформація про них буде міститися в секреті якомога довше.

Крім того в грі з’явиться підвищений рівень складності для тих, хто любить ХАРДКОР!, а Таліон поверне свою бороду. На її відсутність скаржилися багато гравців.

Крім того Monolith опублікували трейлер пам’яті загиблому тролю Аз-Лаар’у з попередніх трейлерів.

Реліз Middle-Earth: Shadow of War намічений на 25 серпня.

Володимир Бортюк
Володимир Бортюк Фанат серій Prince Of Persia та Mass Effect Вважаю сюжет та механіку важливішими за ультраграфоній
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • На гру то чекатиму з нетерпінням, але маючи можливість зробити відьмака на базі всесвіту Толкіна чуваки вирішують зробити симулятор захоплення фортець Мордору, ще й без якихось ельфів, гондорців чи гномів, орки атакуватимуть орків… як цікаво!
    До речі, у вас на сайті класний редактор написання коментарів)