Старт нового бета-тесту Gwent

Портал OPENGAMER рекомендує взяти невелику відпустку всім поціновувачам всесвіту Геральта з Рівії загалом і карткової гри Гвінт з третьої частини зокрема. Справа в тому, що розпочався черговий етап на шляху до виходу самостійного проекту – відносно закритий бета-тест карткової гри Gwent. Чому відносно закритий? Та тому, що “закритими” тестерами будуть не працівники QA відділу CD Project Red, а гравці, які заздалегідь подали заявки на попередній доступ до гри.

Перша хвиля запрошень на бетатест вже розіслана, тож перевіряйте пошту. Однак якщо ви не отримали свого запрошення – не переймайтеся, наступні та масштабніші хвилі запрошень ще попереду.

gwent-email

На щастя, даний бетатест – не лише процес відлову багів та неточностей, але й момент спілкування розробників з гравцями напряму. Проджекти обрали насправді робочу практику Ерлі Аксесу та намагаються максимально дослухатися до думки спільноти a вже згадані наступні хвилі тестування будуть проходити аж до весни наступного року, тож в розробників ще багато часу для того, щоб випустити якісний продукт.

В повну версії гри входитиме не лише мультиплеєр але і одиночна частина “сповнена пригод”,  що б це не означало, в той час, як тестування пропонує тестерам лише мультиплеєрну складову.

А якщо ви, як і ми в редакції, задалися питанням, для чого взагалі стільки часу тестувати гру, яка повноцінно працювала в The Witcher 3, пояснюємо – хоч ядро гри залишилося тим самим, принцип гри та набір карт суттєво змінилися в окремому проекті, тож, по-суті, новий Gwent будується практично з нуля, беручи з оригінальної ідеї хіба що саму ідею. Справа також в тому, що механіка Гвінту була придумана фактично “на коліні” за одні вихідні на заміну покеру на костях з попередніх частин Відьмака, тож шліфування та допрацювання даної механіки до рівня окремого проекту повинно проходити за участі багатьох людей і розробники це чудово усвідомлюють.

gwent_keyart_illustrated_1920x1080_en

А якщо ви досі не зареєстрували на тестування гри – саме час зробити це зараз за адресою playgwent.com

Chudylo
Chudylo Автор та редактор порталу. Розробник - інженер. Проводжу експансію зелених носовухів.
Коментарі
 • Oleksandrovych • 26.10.2016 21:07

  Я не можу зареєструватись. Після підтвердження реєстрування каже, що щось пішло не так..

  • Neleg@l
   Neleg@l • 27.10.2016 15:15

   та сама фігня. хоча я вже раніше кидав заявку на іншу адресу, але запрошення не прийшло…:(

   • Oleksandroych • 28.10.2016 00:58

    В мене вийшло, але тільки через ПК

 • andriy_007
  andriy_007 • 27.10.2016 23:09

  А на телефон буде? якщо та то шик=)