Sega передає Total War: ARENA в руки Wargaming Alliance

Total War: ARENA, мультплеєрна free-to-play гра, анонсована ще у 2013 році, вже була готова рік тому для тестів та пропонувала гравцям достойний геймплей, у якому можна було провести класичний для серії Total War бій арміями, але у матчі, де беруть участь 20 гравців. Що з цього виходило, можна подивитись на тактичних аналізах битв проведених Dezmond’ом.

Але весною гру прикрили, для проведення кропіткої роботи над завершенням розробки, яка затягнулась аж до цього часу. І з радіомовчання довжиною в пів-року, з’являється інформація про новий розділ в житті Арени – Sega вирішила передати видавничі права гри до Wargaming Alliance. Вони ні в якому разі не відмовляються від гри, просто Sega націлюються на тісну співпрацю з Wargaming, вже експертами з розвитку free-to-play ігор. Також, зі слів Президента Sega Europe Юргена Поста, Creative Assembly залишається на чолі розробки гри та будуть співпрацювати із Wargaming зі своєї штаб квартири в Горшамі, Велика Британія.

Голова Wargaming Alliance Володимир Макаричев, на жаль, повідомив, що реліз гри доведеться почекати, та добре, що хоч щось відомо про долю милої серцю гри. І це дуже хороша новина, що розробники, які створювали гру і далі залишаються працювати над нею. Що ж, залишається чекати новин з процесу розробки Total War: ARENA та побажати плідної співпраці Creative Assembly та Wargaming Alliance. 

А фанатам гри та тим, хто бачить гру вперше, нагадуємо про матеріали від OPENGAMER, присвячені цій стратегії.

 

Дмитро Зозуля
Дмитро Зозуля Ціную гумор в житті і іграх. Часто пишу про ігри, в які не маю часу грати. Фанат борсуків.
Коментарі
 • Іван Янковий

  Я кіннотою легкою грав постійно 🙂 Мені подобалось бігати на швидкості по карті, постійно смикаючи ворогів і шукаючи шпарини в ліні фронту, де можна було б пробігти і прочаржитись в луків або в артилерію. 🙂 А потім коли трохи прокачав броні з часом, то навіть можна було і в мечників вже врізатись трьома загонами кінноти на чарджі майже без втрат, якщо такий загін десь далеко від решти своїх відійде.

 • Vaas_UA
  Vaas_UA • 14.11.2016 14:47

  Хоч щось да радує. З не терпінням чекаю АРЕНУ

 • OLD_ScRiPt
  OLD_ScRiPt • 16.11.2016 23:02

  Новини потішили, Я готовий цю гру і один і два роки чекати, лишень би вона вийшла. Адже потенціал у неї величезний, та й загалом, гра дуже файняцька і в неї дуже весело проводиш свій вільний час. Також приємно радує й те, що проект не просто спихнули Варґеймінгу, а йдуть на тісну співпрацю і те що старі розробники залишилися. А що це буде у висновку поживемо побачимо…Я сподіваюся гра стане лише ще кращою.