Різдвяні Івенти 2016

Різдво – це не тільки свято, коли вся сім’я збирається за святковим столом, поїдає величезну купу страв і чекає на появу Санти. В ігровому світі все трохи інакше, але тематика лишається незмінною – атмосфера свята. Хтось просто дає на шару гравцям якусь кльову штуку, а деякі створюють доповнення зі святковою атмосферою у всій грі. А так як різдво за західним календарем майже настало, то практично всі івенти оголошені чи вже відбуваються. Про них розповісти справа не з простих, але про найцікавіші, все ж, можна спробувати.

Overwatch.  До 2-го січня.

Гра, що сподобалась величезній кількості гравців, не могла не отримати святковий івент. А за увагу прихильників розробники готові на все, тільки б задовольнити гравця і зацікавити його лишатись у грі якомога довше. Гравці отримають святкові скіни, голосові реакції, переможні пози, дві засніжені мапи і багато чого іншого. Разом із цим з’являться спеціальні зимові скриньки, котрі будуть доступні гравцю лише під час святкового івенту. На додачу, було введено спеціальний святковий режим гри, де люди будуть грати за модифіковану версію Мей, котра стрілятиме сніжками.

Call of Duty: Infinite Warfare. до 1-го січня.

Цій грі непросто передати святковий настрій, але, все ж, розробники спробували. Для приємного святкування в колі товаришів по зброї тематично оформлена мапа Genesis. Також, на додачу до цього гравці отримають безкоштовні подарунки в разі запуску гри кожен день впродовж івенту. До списку подарунків входять обладнання та ключі, зимова кастомізація зброї та прототипи, присвячені івенту. Також, всі гравці зможуть отримати подвійну порцію досвіду.

Hitman

Найвідоміший кілер ігрового всесвіту, 47-ий, не міг не привнести своєї порції “хо-хо-хо” цього Різдва. Територія замку з першого епізоду буде тематично прикрашена, а гравців буде чекати декілька нових місій. Однією з них буде така: принести “подарунок” двом придуркам, що постійно псують Різдво Кевіну.

Elder Scrolls Online. До 4-го січня.

Фестиваль Нового Життя вже наближається. Для старту необхідно поспілкуватись з Бредою поза Віндхельмом. Це дасть початок цілій серії щоденних обмежених у часі квестів. Виконуючи їх, гравці отримають подарункові коробки з предметом для зміни скіна, випадковим матеріалом для крафту, або ексклюзивним предметом Нового Життя. Також можливо отримати в два рази більше досвіду, випивши медовуху, котру запропонує Бреда.

Gears of War 4. До 28-го грудня.

Гра святкує подію під назвою “Gearsmas”. Можна буде отримати скіни в стилі сніговика або святкового печива. Впродовж всієї події герой буде носити “найгірший светр у світі”. Також гравці зможуть зіграти в сніжки, використовуючи модифікований Boomshot. Під час всього івенту гра буде коштувати 39$ у Xbox Live.

Fifa 17. До 3-го січня.

Футбол також охоплений атмосферою свята. Під час івенту гравці щодня при запуску гри отримають предмети Ultimate team. Також кожен гравець, що запустить мобільний додаток, отримає додаткову порцію подарунків.

GTA V

GTA Online так само отримав цілий пак святкового контенту. До нього увішли маски, одяг та капелюхи. Можна буде отримати більшу нагороду за крадіжку автомобілів і 25% знижки на зброю та помешкання.

Warhammer: The End Times – Vermintide. До 25-го грудня.

Досвідчені щуролови цілий рік поводили себе добре, тому студія Fatshark нагородила їх за старання. Щодня при запуску гри гравці отримують один потужний предмет для доброї справи. Також перед святом відбувся реліз доповнення, в якому гравці потраплять у засніжені землі гномів.

Dead Rising 4

Ця гра отримала спеціальне святкове доповнення. Головний герой гри, Френк Вест, виступає проти армій зомбі, вдягених ельфами та сніговиками. Для їх винищення  Френк може вдягнути костюм Санти та, озброївшись биткою під назвою “Солодкий біль”, косити негідників наліво й направо. На додачу, герой може взяти байк, оформлений під оленя. Святкове доповнення коштує 5$.

Fallout Shelter

Виживання у ворожому до тебе світі непросте, якщо не маєш сховища. Різдвяна атмосфера завітала навіть до тих, хто ховається під землею, подалі від монстрів та радіації. У мобільному додатку сховище гравця буде прикрашене ялинками, гірляндами та іншими атрибутами свята. Також з’являться нові квести.

Battlefiend 1. До 29-го грудня.

Хоч гра оповідає про не найкращий період світової історії, але святковий дух туди DICE, все ж, приніс. Гравці зможуть отримати новий значок та зіграти в кастомну гру доставки наосліп. Також у гру буде введено скіни для транспорту, і кожен гравець отримає одну скриньку за все свято. Власники Преміум версії отримають дві покращені скриньки.

Star Wars: Battlefront. До 25-го грудня.

Не обділив DICE святковими бонусами і фанатів іншої своєї гри. Прихильники далекої-далекої галактики отримають 5000 кредитів при авторизації, вдвічі більше досвіду та можливість взяти участь у знищенні Зірки Смерті на п’яти картах доповнення.

Rainbow Six: Siege. До 3-го січня.

Компанія Ubisoft також не пропустила свято і влаштувала декілька активностей для своїх гравців. Протягом свят бійці повинні виконати випробування, за які будуть отримувати специфічні нагороди. Так до 27-го числа при вбивстві від 10-х до 30-х гравців гаджетами чи голіруч, гравці отримають декілька прикрас для зброї та паттерн. Зігравши 10 раундів Ґіґн бійцем, гравець дістане прикрасу для дрона, а після 10 раундів ФБР бійцем можна отримати прикрасу “Замок”. А під час новорічного випробування, що почнеться 27-го грудня, MVP з 4к очок отримає прикрасу “Диско шар”.

Dying Light. До 26-го грудня.

Гравців чекає другий Zombiefest. Умови трохи відрізняються від першого. Гравці не володітимуть зором вижившого та матимуть у кишені лише два факели. Нічні мисливці будуть обмежені у використанні вою, плювка та підкату, будуть мати лише два UV блока та відновлення здоров’я. За участь можливо отримати золоту зброю.

Shadow Warrior 2

Ще одна кривава гра, що змінила свій вигляд. Мапи засипані снігом та прикрашені ялинками. Будинки освічені гірляндами, а через динаміки звучать різдвяні мелодії. Вороги перетворилися на найбільші жахи Різдва. Під час івенту гравцям доведеться знищувати монстрів у шапочках Санти та збирати загублені подарунки. Наприкінці гравців чекає приємний святковий бонус від розробників. Що саме отримають учасники івенту – невідомо.

R@tybor
R@tybor QA, геймер, гітарист, язичник, лучник.
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *