Red Dead Redemption 2: перший трейлер

Я навмисно одразу вставив трейлер Red Dead Redemption 2, щоб ви якомога швидше змогли побачити, як виглядає наступний король open-world ігор. Немає жодних сумнівів, що Rockstar не може запороти цю гру — вони просто не вміють робити погані ігри. Судячи з кадрів, розмах у гри колосальний, а сам світ виглядає куди більш різноманітним ніж Лос-Сантос в GTA V.  7 вершників — 7 героїв? Якщо це дійсно буде так, то на нас чекає Чудова Сімка ігрового розливу, і далеко не факт, що перетнути прерії зможуть усі, на що натякає голос за кадром: “Послухай мене, коли настане час, біжи і не озирайся назад. Це кінець.”

Rockstar впевнені в собі люди. До виходу GTA V було опубліковано 2-3 трейлери, розроби не хотіли спойлерити сюжет, але всі купили гру, тому що знали, що вона крута. Кредит довіри великий, беру на старті продажів.

Віталій Юнко a.k.a AvengeRofDevil

Головне питання, яке турбує більшість українських геймерів – чи вийде RDR 2 на PC. Судячи з того, що в грі буде присутній аналог GTA Online запуск на персоналках цілком можливий, однак зараз заявлені лише платформи PlayStation 4 й Xbox One. Дата релізу запланована на 21 листопада наступного року. Якщо ви раптом не грали в першу частину, у вас є цілий рік, щоб наздогнати втрачене, повірте мені, гра вартує вашої уваги.

Олег Онопрієнко
Олег Онопрієнко twitter @o_odez
Коментарі