Поради новачкам в Overwatch

Як би там не було – але Overwatch продався тиражем більш ніж в 10 млн. копій. І продовжує набирати обертів – вже йдуть набори в професійні команди і проводяться перші чемпіонати. Також ніхто не забуває і про внутрішньоігровий рейтинг. Однак, взявши пушку/молот/катану далеко на зайдеш, бо проти зіграної команди доволі таки важко протистояти, який би ти скіловий не був. Звичайно, з часом ви вивчите карти, знайдете як зайти у тил противниками, чи де їх (тих самих противників) краще чекати. Однак – це все буде згодом, як і хедшоти від “Чорної вдови”.

Тому, награвши трохи часу, та налазившися по форумах я вирішив трохи поділитися порадами, які допоможуть вам не бути зайвим у команді:

Навчіться балансувати команду

Станьте хілером, або танком. Захист і штурм – це звичайно добре, але без надійного щита, чи допомоги у лікуванні ваша команда довго не протягне. Тим паче – персонажі з невисоким рівнем життя (а практично всі мають рівень 200 ХП) лягають в більшості випадків практично зразу. 

Міняйте персонажів

Якщо ви не можете зіштовхнути груз, або він застряв, чи навпаки – безперестанку рухається до фінальної точки, значить у вашій команді щось не так (причину з кривими руками також беремо до уваги – ми не можемо прямо ніяк на неї повпливати). Кожен з персонажів унікальний, але спокійно має свого контрпартнера – з часом ви навчитесь бачити кого покладете відразу, або кого необхідно обійти. На кожну партію знайдеться контрпартія, тому експериментуйте – міняйте персонажів.

Не вмирайте

Не лізьте поперед батька в пекло. Вибігли з бази – і здохли. І так декілька разів поспіль. В результаті ваша команда вже грає 5 проти 6. Тому не кваптеся отримати свою оливку в голову. Спочатку найправильнішим варіантом буде взагалі збитися командою в купу. Заспавнилися – почекайте ще когось – благо, завжди буде видно, що ви не один такий щасливчик. Не йдіть самі.

Оберігайте свого сапорта

І валіть чужих. Mercy з чужої команди може запросто підняти всіх супротивників, і ще й полікувати недобитих. Без сапорту команді противників буде набагато важче щось робити. Як і вам. Запам’ятайте – сапорт може підняти, підтягнути і спасти всю команду – а мертвий буде позбавлений такої можливості. І не одною Mercy світ єдиний – Лусіо, Анна і Дзеньята ще можуть непогано допомогти і подобивати ворогів, а є карти де й Симетра просто імбовий персонаж.

Намагайтеся запам’ятати локації

В кожній карті є як мінімум 3-4 шляхи до однієї точки, причому – не всі вони очевидні (а деякі взагалі можна знайти якщо подивится відео на титрубі, або просто детально облазити всю карту). Кожен з них має свої переваги для різного типу бійців – як і в нападі, так і в обороні. Вдало підібравши позицію для персонажа можна запросто тримати половину (а то й всю) ворожу команду.

Навчіться слухати і вивчіть команди, що можна подавати з клавіатури

Всього 3-4 додаткові клавіші на клавіатурі зможуть вам без проблем показати що ви хочете полікуватися/отримати броню/готові атакувати/чекаєте на людей/ваша супер-здібність готова або ж просто всіх привітати. І це реально допомагає. Звертайте увагу на команди тіммейтів, і давайте свої. Крім того – слухайте що відбувається навколо. Практично всі персонажі перед ультою кажуть свою коронну фразу. Також персонажі автоматично коментують багато з того що відбувається на полі бою. Як приклад – після появи телепорту Симетри, хтось з вашої команди обов’язково це прокоментує.

Ну, і саме головне – отримуйте від гри задоволення!

greendioz
greendioz Визначення рекурсії полягає у рекурсії рекурсії.
Коментарі
  • Дмитро Зозуля
    Дмитро Зозуля • 03.08.2016 22:57

    Особисто моє правило, яке з’явилось після деякого часу гри “Ні, ні, і ще раз ні я знаю що ти хочеш взяти Генджі, але ні, він тут не підходить, будь корисним” )