OpenHistory [Warcraft] Частина 7

rexxar-hunter-lore

Через рік після виходу Warcraft III Regin Of Chaos Blizzard випускають аддон під назвою The Frozen Throne, який приніс мало нововведень у геймплей, однак продовжував сюжет оригінальної гри. Хоча, якщо брати кампанію за орків, то це взагалі одне велике нововведення, а точніше — експеримент, на який наважилися Блізи. Кампанія орків не була схожа на RTS в класичному розумінні, а нагадувала Diablo на рушії Warcraft III. Гравцеві більше не потрібно було збирати ресурси, відбудовувати базу та керувати великими арміями. Сюжет базувався на одному герої, яким і доводилось керувати, виконувати квести, збирати золото, прокачувати нові вміння, й купувати нову екіпіровку. Тим не менш, інші кампанії вийшли більш стратегічними. Однак у сьогоднішньому OpenHistory ми поговоримо про кампанію орків – “Заснування Дуротара”

warcraft3-rexxar

Об’єднані сили людей, орків, ельфів, тролів і тауренів зупинили наступ Палаючого Легіону на Азерот, Архімонда було знищено, і Калімдору більше нічого не загрожувало. Люди пішли на південь материка, щоб збудувати там собі нову домівку, північніше облаштувалися орки, і почали будівництво Оргрімара, ще північніше друїди ельфів намагалися очистити природу від демонічної скверни. Всі почали жити в мирі і спокої.

founding_of_durotar_tcgНапіворк Рексар прибуває в Дуротар – країну орків, і стає свідком бою між орком і свинолюдами. Напівкровка ринувся в бій, щоб допомогти брату орку, однак воїн був смертельно поранений. Орк попросив Рексара віднести замість нього послання вождю Траллу, на що напівкровка з радістю погодився. Так відбулося зустріч Тралла і Рексара. Вождь запропонував Рексару залишитись в Оргрімарі, однак той не хотів бути дармоїдом, і попросив Тралла дати йому якусь роботу. А роботи в місті та за його межами було вдосталь. Рексар виконав декілька дрібних завдань, а до Тралла дійшли чутки про поселення людей на кордоні Дуротара. Рексар вирушив до невеличкого поселення орків, яке було вщент знищене людьми.

1383929203_006Тралл не розумів, що відбувалося, оскільки між ним і Джайною був укладений мирний договір. Невдовзі Тралла викликали на переговори, Рексар одразу відчув підставу, і запропонував вождю піти на перемовини замість нього. Тралл погодився, і передчуття Рексара не підвели — переговори опинились пасткою. Проте, Рексар був дуже сильним воїном, тому з легкістю перебив усіх нападників, після чого повернувся в Оргрімар з поганими новинами. Орки і люди нову стояли на порозі війни, якої ніхто не бажав. Тралл відрядив Рексара в Террамор, місто людей, де правила Джайна, щоб Рексар взяв з неї пояснення, що до цих актів агресії.

daelin_tcgПробравшись в Террамор, Рексару вдалось поговорити з Джайною, однак вона нічого не знала про напади на поселення орків. Під час цих подій в місто прибуває адмірал Праудмур, батько Джайни і герой Альянсу, який перевернув хід Другої Війни людей і орків. Про мир між людьми та орками Адмірал чути нічого не бажав, тому наказав своїм воїнам знищити Рексара і його соратників. Героям з боєм довелось вибиратися Террамору.

high_chieftain_baine_bloodhoof_wow_tcgХоч нової війни Тралл не хотів, та Праудмура треба було спинити. Рексар погодився зібрати армію для наступу, і перш за все вирушив до Мулгора, закликати вождя тауренів Керна. Однак Керн виявився в стані глибокої депресії, оскільки кентаври викрали його сина Бейна. Рексару вдалось визволити Бейна з полону кентаврів, і армія Тауренів приєдналась до військової кампанії Орди.

81_grand-admiral-daelin-proudmooreТакож Рексар зустрів огрів, що просили його про допомогу, оскільки новий вождь їх племені силою захопив владу, і своїми діями веде плем’я у прірву. Рексар подумав, що підтримка огрів не завадить у майбутній битві, тому пішов до їх табору, щоб попросити приєднатись до Орди. Вождь огрів був просто велетенських розмірів, навіть за мірками огрів, і не горів бажанням допомагати Орді. Оскільки Рексар був напівогром, він мав право вступити в клан, якщо пройде випробування вождя. Вождь дав йому просто суїцидальне завдання, з яким Рексар успішно впорався, чим і виборов собі місце в клані. Після цього Рексар кинув виклик вождю і переміг його в поєдинку, ставши новим вождем клану огрів, щоб повести його в бій проти людей.

for_the_horde_by_genzomanОрда була готова дати відсіч Адміралу, і зрозумівши це, Праудмур віддав наказ відступати до Террамору. Однак Тралл знав, що поки Праудмур живий, оркам не буде спокою, тому було вирішено завдати удару по місту, де переховувався Адмірал. Перед боєм до Тралла прийшла Джайна та попросила не вбивати її людей, на що вождь Орди звісно ж погодився. Хоч Террамор був добре укріпленою фортецею, армія Орди швидко пробила його оборону, Рексар та його соратники проникли до тронного залу, де сидів Адмірал. Рексар переміг Праудмура у двобої, чим і ознаменував закінчення цього безглуздого конфлікту. Орда залишила Террамор і всі повернулись по домівках. В Дуротарі знову панував мир. На пропозицію Тралла залишитись в Оргрімарі, Рексар не погодився, однак запевнив, що коли його сокири знову будуть потрібні Орді, він одразу ж з’явиться.

warcraft3-party

А поки орки знову насолоджувалися мирним життям та будівництвом нової домівки, на другому кінці світу продовжувалась війна, але про це у наступній частині OpenHistory.

Віталій Забусик
Віталій Забусик @Fantom | Оглядач, блогер, хардкорний геймер, генератор ідей, невиліковний оптиміст.
Коментарі
 • Kastiel1307
  Kastiel1307 • 13.11.2016 13:54

  Дуже круто. Нарешті подивився фільм і дуже захотілося взнати краще історію всесвіту. Прочитав всі частини і склалась нарешті якась цільна картина. Дуже дякую автору за роботу. Я почерпнув багато цікавої інформації і з нетерпінням чекаю продовження.

 • Damarus
  Damarus • 20.11.2016 19:21

  Дякую за роботу.
  Виправ: “Одна Керн виявився в стані глибокої депресії, оскільки кентаври викрали його сина Бейна.” Здається має бути “Однак”

 • Після ваших історій я просто змушений був ще раз пройти Warcraft 3. Дякую. ПРодовжуйте в тому ж дусі!

 • Іван Янковий

  Віталік, тільки не кажи, що в тебе не збереглись продовження. Треба ж відновити їх на сайті.