Огляд друкованого видання “Таверна Гіка”

Місяць халяви не оминув і редакцію порталу! Нам дістався пілотний випуск нового журналу “Таверна Гіка” – щомісячного друкованого видання про все, що робить ваше дозвілля цікавішим: комікси, серіали, кіно, ігри та багато іншого!

Журнал позиціонує себе як збірник розповідей п’яного дворфа в таверні, тож стилізація і наповнення має відповідні особливості:
Сторінки чимось нагадують старі пошарпані манускрипти, оповідач інколи аж занадто бурчить (що властиво всім старим дворфам), а рубрики названі “столами”.

Цих тематичних “столів” наразі небагато, але і не замало, цілих шість:

 • Комікси
 • Манга
 • Аніме
 • Кіно
 • Серіали
 • Ігри

Їх список буде постійно поповнюватись і циклічно змінюватись, тож нудьгувати нам точно ніхто не дасть.
Поціновувачам настільних ігор має пощастити, протягом року в Таверні з’явиться рубрика настолок. Не забули в своїх обіцянках автори і кіберспортивних особистостей – розклади турнірів та різноманітна аналітика теж не за горами 😉

Кожна тема містить по 2-3 статті розповіді, тож навіть найвибагливішому зануді знайдеться що почитати.

Статті-розповіді написані жваво, емоційно. Книгомани, що люблять поринати у чтиво, як у відокремлену реальність, точно оцінять атмосферу та “реалістичність” оповідача. Думка достатньо структурована, тож, наприклад, навіть не-фанатам аніме та манги буде цікаво прочитати, що ж там у тих японців за уява.

Серед предметів розповідей є як відносно нові фільми/ігри/комікси, так і неперевершена класика, як-от ігрова серія Prince of Persia та серіал “Теорія великого вибуху”. Судячи з обіцянок авторів на сторінках журналу, деякі серії, як, наприклад, згаданий вище Принц Персії, отримають навіть цілу серію розповідей.

Що цікаво, рубрика серіалів скоріше аналітична, ніж оглядова: матеріал про “10 відмінностей книг A Song of Ice and Fire від серіалу Game of Thrones”  – непоганий тому приклад.

На нещодавні релізи реакція нашого дворфа теж присутня, причому хоч і не завжди позитивна, але чесна. (Не ходіть на “Вікінга”)

Хоча пілотний випуск і вийшов досить “тоненьким”(67 сторінок), видавці обіцяють в подальшому робити щомісячник мінімум у два рази більшим.

“Надалі ми плануємо розширювати кількість рубрик, а також розмір самого журналу. Наступний випуск буде нараховувати вже більше 150 сторінок”

В цілому, журнал виглядає перспективно, а якщо кількість оглядів популярного контенту досягне хоча б половини, претендує навіть на musthave-підписку. За два тижні ознайомлення з ним деякі питання виникли лише до дизайну окремих елементів оформлення, але, гадаю, в майбутніх випусках всі наявні недоліки будуть виправлені:)

За наданий екземпляр журналу дякуємо магазину ComXland.

Володимир Бортюк
Володимир Бортюк Фанат серій Prince Of Persia та Mass Effect Вважаю сюжет та механіку важливішими за ультраграфоній
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Артур Пуга
  Артур Пуга • 22.03.2017 15:57

  На вигляд і по опису класний журнал, шкода що російською.

  • Володимир Бортюк

   Та, це майже єдиний суттєвий мінус
   але, враховуючи, що вони планують продаватись по всьому СНД, тож «нічого особистого, лише бізнес»

 • IxI_JOKER_IxI
  IxI_JOKER_IxI • 23.03.2017 09:52

  Прикольний стиль.
  Але я хочу звернутись до автору матеріалу. Чому не написали про редакцію, хто вони такі, хто головний редактор, де розташовано офіс? Які плани щодо україномовного видання? Чи хоча б там буде така інформація, реліз саме в Україні коли відбудеться чи буде мати гра про яку вони пишуть українську, чи вони будуть орієнтовані на рос. ринок і там всі дати будуть стосуватись саме рос. ігроманів???

  Щодо їх майбутнього розширення, 150 сторінок як на мене буде завеликим. В них буде витрачатись більше часу, більше буде коштувати видання, а кінцевий покупець не схоче платити багато грошей. Тим паче в наш час люди перейшли на все електронне.
  Краще б написали і підтримували наші україномовні видання.

  • Володимир Бортюк

   Ми не проти писати про нові україномовні видання на дану тематику, але їх нема(

   >Чому не написали про редакцію, хто вони такі, хто головний редактор, де розташовано офіс?
   Таких даних, на жаль, не маю

   >Які плани щодо україномовного видання?
   Про це питав, сказали що укр. версії поки не планується, бо вони збираються на всій території СНД продаватись

   ¯\_(ツ)_/¯

   • Ну ясно, відсутність національної гордості й орієнтація на тих, хто не здатен англійською розуміти…

 • Редакція – люди з великим ентузіазмом та натхненням. Мають багатий досвід в сфері гік-тематики та інших, пов’язаних з нею нюансів.
  Офіс розташований в Києві. 150 сторінок це максимум. Наш другий випуск буде на 114. Текст вище написав головний редактор, тому якщо є питання – звертайтесь.

  • Артур Пуга
   Артур Пуга • 25.03.2017 14:21

   А чому б нам не зробити журналу таку підтимку, щоб він згодом перейшов на українську? Я думаю вони ж будуть враховувати основну аудиторію. Як гадаєте?

 • evil_veg • 29.03.2017 15:57

  Шкода що російською. Україномовне видання ще б купив