Mass Effect Andromeda: новий трейлер і деталі

Колонізація сусідньої галактики обернулася провалом. В мить кілька століть сновидінь про новий дім стали реальним кошмаром. Нові світи, нові істоти, нові загрози. Mass Effect: Andromeda нарешті показала з чим зіштовхнуться геймери наступної весни. Від піщаних світів до крижаних планет нові герої змушені завоювати місце для всього людства.

Окрім трейлера були опубліковані бокс-арти і колекційне видання гри, яке містить радіокеровану іграшку NOMAD ND1 – транспортний засіб, який є удосконаленою версією Макко з першого Mass Effect.

176902_ssbyrfth9k_cwrb4obviaa96oi

Портал gameinformer повідомляє, що Кленсі Браун (Аід з God of War III, Mr. Krabs з SpongeBob) озвучує роль Алека Райдера – мужик в костюмі N7, Том Тейлорсон (Octodad з Octodad: Dadliest Catch) в ролі Скотта Райдера і Фріда Вульф (її голос можна було чути в Civilization: Beyond Earth і XCOM 2) в ролі Сари Райдер. Крім того, gameinformer зазначив, що в Mass Effect: Andromeda повернуться місії на лояльність персонажів.

Олег Онопрієнко
Олег Онопрієнко twitter @o_odez
Коментарі
 • Беркут
  Беркут • 07.11.2016 19:44

  сусіднього сузір’я? Може все ж таки сусідньої галактики.
  Сам трейлер не вразив, дуже сподіваюсь що це буде не Dragon Age: Inquisition в космосі

 • Дмитро Зозуля
  Дмитро Зозуля • 08.11.2016 10:42

  чекаю на нові деталі, бо і так після цього всього важко уявити що це воно буде

 • OLD_ScRiPt
  OLD_ScRiPt • 10.11.2016 00:02

  Я не фанат Mass Effect-у, і ба більше того не грав в жодну частину гри, але після трейлеру хочеться сказати лише три слова: Вау! Це інтригує! Де можна пердзамовити гру?