НОВИНИ

Тільки найцікавіше

[UPD] Спитай у Гейба! Q&A сесія з головою Valve

Засновник компанії Valve, месія всіх ПК-бояр, та просто людина, що не вміє лічити до трьох, Гейб Ньюел особисто дасть відповідь на усі запитання геймерів в ніч з 17 на 18 січня.

В якості платформи був вибраний Reddit, який вже не раз бачив подібні Ask Me Anything події. Модератори сабреддітів присвячених Steam та самому Ньюелу підтвердили, що дядько Габен вже з першої години ночі (за Київським часом) почне відповідати усім, чому Half Life 3 ще досі немає.

Тред анонсу тут.

UPD:

Найцікавіші питання та відповіді:

 • Valve зацікавлені в розробці повноцінних ігор для HTC Vive?
  Так. Ми вважаємо, що VR є досить важливим інструментом для цікавих ігор.
 • Що надихнуло тебе вчитись і стати на цей шлях комп’ютерних наук і т.д.? Яке твоє найвидатніше досягнення? Яка твоя улюблена не-valve гра 2016?
  – Коли я починав програмувати, це не було якоюсь “визначеною кар’єрою”. Я робив це, бо це було весело. Я, чесно кажучи, не задумувався над такими питаннями. Мої коллеги щойно підказали мені, що це Plants vs Zombies, а потім засміялись з мене.
 • Що викликало твій інтерес до відеоігор?
  – Гра в Trek на мейнфреймі за допомогою перфокарт.
 • Якби ти міг повернутись назад у часі, щоб ти змінив в Steam?
  – Найбільшою нашою проблемою є структура Служби Підтримки.
 • Чи відвідаєш ти якийсь з CS:GO Major`ів? Було б круто побачити тебе на події, знати, що Valve приділяє увагу CS:GO
  – Я впевнений, що буду на якомусь з них в майбутньому. Треба просто запланувати це.
 • Твоя найулюбленіша гра/серія від Valve?
  – Я вважаю Portal 2 найкращим сингл-плеєрним проектом. А от серед багатокористувацьких я найбільше граю в Dota 2.
 • Яке співвідношення працівників в Valve працює над проектами? Наприклад, як багато людей працює над Dota 2, в порівнянні з CS:GO або іншими Steam-штуками?
  – Немає ніякого фіксованого співвідношення. Люди йдуть і працюють над тим проектом, де вони можуть принести найбільше користі в даний момент.
 • Чи працює Valve прямо зараз над синглплеєрним проектом?
  Так.
 • Є якісь шанси на нову гру з всесвіту Portal/Half Life?
  – Так.
 • Як щодо фільму (чи двох) що створювались Valve разом з Дж. Дж. Абрамсом?
  Так. Вони вийдуть в прокат.
 • Чи збирається Valve покращувати службу підтримки? Чи думали ви про можливість перетворення її на live-підтримку?
  Звісно! Ми постійно працюємо над покращенням нашої служби підтримки користувачів. З часів попередньої AMA-сесії ми ввели можливість повернення коштів, збільшили штат працівників підтримки в 5 разів, створили новий сайт та систему тікетів, що значно полегшує все опрацьовувати. Ми не зупиняємося на цьому і постійно працюємо далі. Наразі ми стараємося збільшити кількість локальних відділів підтримки, щоб ви могли спілкуватись з нами рідною мовою, та, звісно ж, заради пришвидшення опрацювання ваших запитань.

Масовий бан в Escape From Tarkov

Банхаммер настиг навіть людей, які мали досить опосередкований зв’язок з чітерами. Найцікавіше, що комплект передзамовлення з гарантованим раннім доступом коштує 5000 рублів, і люди, яких “накрило хвилею” отримали перманентний бан, тож їм доведеться знову викласти 5000рублів (майже 2400грн) щоб пограти в гру. На форумі усіх обурених користувачів тицяють носом у пункт угоди користувача “захочемо і забанимо”.

І ніби все добре, хакерів банять, всі мають радіти…
Проте гру зламували за допомогою ArtMoney! Проект, що претендує на звання першого за останні роки ААА-тайтлу від розробників з СНД ламається банальною підміною значень в пам’яті клієнта гри.

 

За чутками, тестерів, які писали про цю вразливість, банили. Людей, які підбирали з трупів баговані речі – теж.

Новий трейлер Mass Effect: Andromeda покаже космічний корабель Tempest та всюдихід Nomad

Він неперевершено швидкий, хоч і пожертвував заради цього тяжкою бронею та головною гарматою.

Кожна деталь цього корабля – витвір мистецтва…

Зустрічайте – новенький Tempest, дім для місії Andromeda Initiative, єдине безпечне місце у цьому небезпечному та хижому космосі.

Mass Effect: Andromeda дозволить перейти в мультиплеєр під час гри

В інтерв’ю з Kotaku Australia продюсер BioWare Майк Гембл розповів про те, яким же буде мультиплеєр в новій Mass Effect: Andromeda.

За його словами, “Strike Team” система буде пов’язана з одиночною кампанією, але не буде впливати на ваш прогрес. Якщо у випадку Mass Effect 3 вас, прямо таки, змушували заходити в мультиплеєр заради “готовності” флоту захисників Землі, то тут все набагато демократичніше.

Звісно, зовсім непомітним перехід в мультиплеєр не буде, проте і заходити в головне меню, як це було у ME3, для цього теж тепер не потрібно. Ви просто побачите екран завантаження. Але, в цілому, перехід між режимами досить красивий і безшовний, бо події досить тісно пов’язані сюжетом.

Мультиплеєр буде розповідати гравцям про події в Геліосі, проте є чимось подібним до сайд-квесту: він не впливає на основний прогрес, та є необов’язковим.

Також, чудові новини чекають на ПК-расу геймерів: необмежений фреймрейт, підтримка ультра-широкої 21:9 картинки, відеодрайвери “першого дня”, та “ще якісь цікавинки”, над якими BioWare “працюють разом з виробниками”.

Петиція про українізацію продуктів лінійки Sony PlayStation

Українські користувачі продуктів Sony, небайдужі до мовної ситуації в країні (та електроніці, яка в ній продається та експлуатується), створили петицію щодо наявної проблеми: на консолях PlayStation, офіційно придбаних в Україні, локалізація солов’їною відсутня, а тому примусово стоїть російська, навіть без права змінити її на англійську.

Отож, якщо вам теж небайдужа ця ситуація – гайда підписувати петицію!

Трейлер закритої бети For Honor

Почався новий рік і компанія Ubisoft продовжує готувати до релізу заплановані на цей рік проекти. Один з цих проектів – екшн For Honor, котрий зацікавив багатьох гравців мережевими баталіями. Нещодавно компанія випустила новий трейлер до гри, котрий має в собі інформацію про дату початку закритої бети. Тестування почнеться 26-го січня і завершиться 29-го числа. Всі учасники бети отримають бонуси в нагороду при демонстрації високого скіла.

Реліз For Honor запланований на 14 лютого для PS4, PC та Xbox One.