Новини

Тільки найцікавіше.

Наближається закінчення бети TW: ARENA

Найближчим часом в Total War: ARENA відбудуться колосальні зміни, пов’язані з переходом гри до відкритої бета версії. У своєму блозі, Creative Assembly відповіла на питання, які найбільше тривожать гравців:

Чому гра перейшла в оффлайн режим?

ARENA досягла точки в своєму циклі розвитку, коли значні поліпшення треба зробити швидко і ефективно, для цього ми переведемо гру в автономний режим протягом певного періоду часу і кожен член команди розробки виконуватиме єдине завдання – переведення гри до відкритого бета-тестування.

Коли знову можна буде пограти? 

В даний час ми не називаємо точну дату, щоб уникнути розчарування зі сторони гравців, якщо розробка займе більше часу, ніж очікувалося. Однак, ми підтверджуємо, що це триватиме протягом двох місяців з моменту переходу ARENA в автономний режим.

Чому не можна продовжити займатися розробкою локально без випуску оновлень і закриттям гри? 

Коли гра перебуває в онлайн режимі, ми отримуємо від гравців відгуки і надзвичайно цінну інформацію, але це також уповільнює час розробки. Багато часу витрачається на виправлення багів, підтримку серверів та підготовку оновлень (кодування, інтеграція, тестування і випуск оновлень). Без цього “геморняка” ми зможемо випустити гру значно швидше і принести новий ігровий досвід за короткий проміжок часу.

Ми не розглядаємо варіант збереження працездатності гри без випуску оновлень. Гравці почуватимуться покинутими, ми не зможемо відповісти на важливі питання, що в цілому негативно відобразиться як на настроях гравців так і на ігровому процесі. Кількість гравців впаде, підбір гравців погіршиться, неприємний осад залишиться в усіх. Замість цього краще зробити перерву і повернутися до більш готової гри, з урахуванням усіх відгуків за останнім місяці і більш приємним ігровим досвідом.

Я втрачу свій прогрес?

Ми не плануємо обнуляти прогрес гравців.

Це означає, що гру скасовано, а бета вийшла провальною?

Аж ніяк. Єдина причина, через яку ми вирішили перейти в автономний режим – запевнити гравців, що гра майже готова. Бета тест є цінним досвідом для нас в плані того як спільнота грає в гру, як люди бачать її поза межами студії, і на які пріоритети слід націлитися задля досягнення кращого ігрового досвіду. З цього моменту ми зосереджуємося на фінальному етапі розробки, а не полишаємо її.

Чи зможу я зараз витрати гроші в ARENA?

Ні, ми вимкнули можливість витрачати ігрову валюту в грі, аж поки вона не повернеться в онлайн, після автономного періоду розробки.

Я заплатив за гру і ви не дозволяєте мені пограти в неї. Я ще досі маю преміум аккаунт, як мені зробити повернення коштів?

Автоматичне повернення усіх коштів відбудеться автоматично на ваш Steam гаманець. Цей процес може зайняти до 30 днів. Якщо після цього терміну ви не отримали своїх коштів, будь-ласка зверніться до підтримки клієнтів тут. Зазначаємо, що повернення коштів ніяк не вплине на ваші ігрові інвестиції в грі.

Весь мій час просто змарновано (в мене зараз 99 годин прим. Dezmond) ви вважаєте це нормально?

Ми не думаємо, що ви даремно провели час! Насправді ваш внесок в гру зробив чимало покращень. Навіть не публікуючи інформацію на форумі, ви допомогли нам, оскільки ми переглядаємо статистику кожного гравця і кожної гри, що в свою чергу наштовхнуло нас на кращі ідеї стосовно роботи гри з реальними людьми ніж зі штучним інтелектом. Ви прийшли в ARENA на самому початку її існування і ми цінимо проведений вами час за грою.

Ґрунтуючись на ваших відгуках, ми впевнені, що ви гарно провели час в ARENA. Ми розглядаємо ваш час як попередній огляд, як гра може виглядати в кінцевому вигляді. Зараз виникає питання часу – почекати ще трішки, щоб отримати гру, яку ми задумували з самого початку. Крім того ми не будемо обнуляти ваш прогрес, прокачку генералів і юнітів, вони чекатимуть на вас після завершення 2-місячного періоду.

Як мені залишити поради і припущення стосовно геймлейних змін і покращень?

Ми будемо раді почути ваші ідеї, навіть коли гра перейде в оффлайн режим. Залишайте свої ідеї і відгуки на офіційному форумі, ми часто читаємо його і беремо до уваги поради геймерів під час обговорення змін і покращень.

Форум не припинить своє функціонування під час паузи і ми регулярно повідомлятимемо вас про прогрес розробки, ми дійсно хочемо почути ваші відгуки.

Чому ви не маєте достатньо розробників, щоб зберегти гру в онлайні? 

Краще швидше підготувати гру до відкритої бети, ніж зберігати підтримку онлайну в закритому тестуванні. Зробивши переорієнтацію команда розробників випустить відкриту бету швидше ніж це планувалося.

Після завершення розробки ви продовжуватимете додавати новий контент?  

Довгостроковий план для ARENA передбачає випуск нового контенту стільки, скільки гра залишатиметься цікавою для гравців. З моменту виходу, розробка нових мап, юнітів, командирів продовжиться.

Ви припините спілкуватися з нами? 

Ні в якому разі! Ми маємо багато матеріалів, котрі покажуть як відбувається процес роботи над грою, інтерв’ю з розробниками, стріми, внутрішні тести і відповіді на запитання. Якщо ви маєте питання, ми дамо вам відповіді – залишайтеся на зв’язку.

Від себе додам, що в мене ще купа цікавих записів матчів з гри і я зі своєї сторони також заповнюватиму паузу під час перерви новими аналізами і записами. А зараз мерщій в гру поки вона ще доступна.

24 Поділитися
Коментарі
 • Дмитро Зозуля
  Charlie The Badger • 18.02.2016 20:49

  Це не погана новина насправді. І вони підрехтують гру, і гравці зможуть відпочити і заскучати за нею. Запасаймося терпінням і оптимізмом)

  • Олег Онопрієнко
   Олег Онопрієнко • 18.02.2016 20:53

   Треба піти купити золото, все одно гроші повернуть.

   • dedod • 18.02.2016 22:00

    тобто можна піти,задонатити купу всього, а гроші потім все одно повернуть?

    • Олег Онопрієнко
     Олег Онопрієнко • 18.02.2016 22:03

     Перевірив, вже відключили можливість придбання валюти. Я на всякий випадок конвертував золото в генеральський досвід і витратив його на прокачку Варіка і 10-ий чардж для Германіка. 

     • Іван Янковий

      ото ти фанат 🙂 а я лише 9 годин встиг награти. 

     • Gartys • 19.02.2016 12:15

      А я лише 7 годин 🙂

 • UkrGamer
  UkrGamer • 18.02.2016 22:05

  Я охуїв, бо я тільки но придбав ці їбані балісти, а ці “творці” закрили бету

 • Vaas_UA
  Vaas_UA • 18.02.2016 22:05

  Я ще так багато не встиг зробити в арені)))) Гарний зробили подарунок перед днем народження.