MSI Україна представила нову лінійку ігрових ноутбуків

Минулої п’ятниці MSI Україна презентувала ігрові ноутбуки серії GT, GS, GE, оснащені потужними відеокартами GeForce GTX 10. Нам вдалося власноруч випробувати кожного представника серії і переконатися, що лаптоп повністю може замінити ігровий ПК.

Слід розпочати з того, що завдяки GeForce GTX 10 відбувся приріст в продуктивності, у порівнянні з попереднім поколінням ноутів з GTX 980 M на борту. В деяких випадках, показник приросту перевалював за 48%. В залежності від конфігурації, ноутбуки отримали відеокарти на базі Pascal GTX 1060 з 6 Гб пам’яті і частотою 1670 МГц,  GTX 1070 з 8 Гб пам’яті і частотою 1645 МГц і GTX 1080 з 8 Гб пам’яті і частотою 1773 МГц. Флагман серії MSI GT73VR Titan взагалі підтримує установку двох GTX 1070 відеокарт в режимі SLI, а разом з модулями ОЗП, до 32 Гб, нового покоління DDR4, процесорам Core i7 і SSD накопичувачами, котрі підтримують режим RAID, впорається з будь-якими поставленими завданнями від заспокоєння потреб елітної PC Gaming Master Race до рендеру об’ємних відео файлів.

dsc05753

Усі моделі мають підтримку VR Ready, а це означає, що всі ігри віртуальної реальності, які є в сервісі Steam, підтримуються новими ноутбуками. Для підтвердження цього, MSI Україна дала змогу випробувати кілька VR ігор у зв’язці MSI GT + HTC Vive. За 10 хвилин відстрілювання живих мерців, стрілянини з лука і милування океанськими глибинами жодної просадки fps чи затримки помічено не було.

Однак, продуктивність системи в нових іграх цікавить геймерів найбільше. Для тесту було доступно кілька сучасних ігор: DOOM, FIFA 17, Mafia 3, MK X. Усі ігри комфортно йдуть і демонструють високу якість картинки, навіть більше усі ноути чудово справляються з графоном в 2К, а топові машини без проблем запускають іграшки в 4К на 120 Гц дисплеях з часом відгуку матриці 5 мс. Самі ж екрани мають хороші кути огляду, кращу корекцію кольорів, а MSI GT73VR Titan може запускати ігр в 4K на трьох моніторах в режимі кругового огляду. В залежності від моделі дисплеї оснащені IPS або TN матрицею, остання також отримала підтримку 120 Гц. Діагональ екранів варіюється від 15,6” до 17,3”.

dsc05749

Зрозуміло, що значний приріст в потужності вимагає наявність надійного охолодження. Нова система охолодження Cooler Boost Trinity отримала два потужних кулера з 41 ультратонкими лопатями і 5 теплопровідними трубками для CPU і GPU. Крім того, тепловіддача зроблена таким чином, що тепло розподіляється по всій машині, що унеможливлює появу гарячих точок в певній частині ноута, які часто виникають після довгої роботи. Додам, що за 2,5 години івенту ноутбуки постійно працювали в навантаженні і все одно робоча поверхня залишалась холодною.

Звук в ноутбуках MSI вийшов на новий рівень. Не дивлячись на загальний шум людного місця, гучність звуку була достатньо високою завдяки технології ESS Sabre. Представник MSI Україна зазначив, що ноути серії GT, GS, GE, GP на декілька децибел потужніші за конкурентів. Топові моделі мають на задній частині корпуса власну аудіо панель, що забезпечує підтримку різних девайсів, які у зв’язці з ESS Sabre заспівають по-новому.

Змін зазнала і софтова підтримка. Нові версії утіліт від MSI дозволяють перемикатися між різними режимами і мають ще більше можливостей для точною калібрування ноутбуків для будь яких потреб. MSI Shift дозволяє користувачам розблокувати множник процесора і тим самим досягти нових показників розгону, а Nahimic 2 призначена для точного налаштування аудіосистеми.

dsc05751

Ноутбуки серії GS – найтонші і найлегші представники нової лінійки, із встановленими GTX 1060 і Core i7-6700HQ лаптоп має товщину всього 17,7 мм і вагу 1,9 кг. Ноути середнього цінового сегменту GE – 29 мм і 2,4 кг. 17,3 дюймовий флагман GT важить 4,14 кг при товщині 49 мм. Ціна GS стартує від 40 000 грн (можливий варіант купівлі з DOS), за GE доведеться віддати від 50 000 до 75 000, а потужний GT обійдеться власникам від 70 000 до 100 000 грн.

Олег Онопрієнко
Олег Онопрієнко twitter @o_odez
Коментарі