Lifeline

Давненько я нічого не писав на OPENGAMER-і, але причина не лише в ліні чи відсутності вільного часу. Справа в тому, що мене вже досить давно не зачіпляла якась гра (а про дотку писати і без мене є кому).
Але на днях це змінилось. На якомусь сайтику про Android, в обговоренні хтось згадав Lifeline і почав її розхвалювати, до нього приєднались й інші користувачі. Я вирішив прикупити одразу 3 частини гри (коштували по 10 центів). Так з того часу пройшло декілька днів чи тижнів. Я забув про цю гру…

Lifeline3Але так сталось, що їхав я на роботу і стало мені нудно, взяв телефон і побачив там 3 іконки Lifeline. Так як їхав я метро – можливості полистати ФБ не було і я вирішив дати шанс цій серії і вже через декілька хвилин, коли я усвідомив наскільки це крута гра, я почав шкодувати, що вона так довго валялась на 100500-му екрані разом з купою іншого непотребу… Ок, трохи затягнув з інтро, давайте тепер і пару слів про гру.
Якщо ви дивились The Martian / Марсіанин (а ще краще читали, як це було в моєму випадку), то в гру ви закохаєтесь з перших рядків. Саме так, рядків. Вся гра – по суті такий собі мессенджер, в якому ви будете спілкуватись з Тейлором – бідолахою, який опинився не в тому місці, не в той час…

Lifeline1 Не буду багато розповідати про Тейлора, адже це якраз те, що ви захочете дізнатися самі, в цьому якраз сам кайф гри. Продовжуючи аналогію з The Martian (особливо книгою) – головний герой такий собі дофіга жартівник. І жарти в грі дійсно на високому рівні. Деякі рядки змушують широко посміхнутись, а часом і в голос засміятись…

Однією з найцікавіших фішок гри є її геймплей. В той час як інші розробники стараються затягнути геймерів в гру на безкінечні сесії, розроби Lifeline (в особі Тейлора) посилають вас займатись своїми справами на довгі години в очікуванні того, як Тейлор проведе ніч, або ж поки він пройде велику відстань. Продовжу аналогію з мессенджером – після декількох годин очікування ви отримаєте звичайний push notification, як від будь-якого іншого додатку на вашому пристрої. Це буде нове повідомлення від Тейлора. Мушу сказати, що це вперше я так чекаю від когось чергове повідомлення і це єдиний додаток на моєму смартфоні, який скидає стільки повідомлень і ще не відправився в чорний список (хоча в налаштуваннях є можливість зліпити усі “пуші” в один пуш, щоб не засирати робоче місце).

А от після цього випадку мені дійсно захотілось написати цей пост : Тейлор запитав мене, що йому краще робити (не буду казати що, щоб не спойлерити) і перепитав чи варіант #2 його не вб’є і попросив мене погуглити і зробити невеличке дослідження. Я так і зробив – почав гуглити і читати про радіацію (таки заспойлерив трішки). В цей момент я усвідомив наскільки великий потенціал в таких ігор в сфері навчання. В дитинстві я би зрадістю пограв таку гру і тим самим вивчив щось нове з курсу біології, наприклад. Я не думаю, що такі ігри можуть повністю замінити традиційну освіту, але якісь базові речі або просто як допоміжний додаток – 100% підійшов би.

Lifeline2
На даний момент я ще не пройшов навіть першу частину серії, але більше не можу терпіти, щоб не поділитись з вами та й чим більше буду розповідати, тим більше заспойлерю і можливо зіпсую вам якийсь ігровий експіріенс.

Тому не зволікайте, завантажуйте першу частину, вам сподобається! Це дійсно оригінальна гра з цікавим сюжетом і прикольними фішками, а не черговий клон Clash of Clans.

 

Lifeline: Android | iOS
Lifeline 2: Android | iOS
Lifeline: Silent Night: Android | iOS

Андрій Коваль
Андрій Коваль Співзасновник проекту, новинар, монтажер, оптиміст, майстер на всі руки, автор суперхіта "Ліниве Теля"
Коментарі
  • ALT
    ALT • 07.05.2016 01:00

    Заінтригував, хоча в мене зараз показує ціну в 2 бакса, але думаю це того вартує.