Новини

Тільки найцікавіше.

Критики проти Mass Effect: Andromeda

Завтра Mass Effect: Andromeda офіційно виходить на PC, PlayStation 4 та Xbox One.В зв’язку з цим ембарго на рецензії від критиків спало і гра отримала свої бали на metascore. Багато ігрових видань досить посередньо оцінили проект BioWare і поставили відповідні оцінки: 78 балів на PC, 75PS4,  77Xbox One.(Дані на момент написання статті)

Ось оцінки та коментарі деяких ігрових видань:

  Game Informer поставив грі 80/100:

 “Якщо не зрівнювати гру з сагою про Шепарда і дивитись на неї, як на повноцінну нову пригоду, то Mass Effect: Andromeda доволі весела пригода, і всі важливі частини в ній працюють добре. Сюжет не захоплює, та всеж веде вас вперед. Бойова частина вражає, як в синглплеєрі, так і в онлайні. Команда мабуть не найкраща, та все ж з ними зв’язано декілька хороших моментів. Так, в грі є проблеми, але більша частина гри гідна того щоб її пройти, хоча інколи ловиш себе на думці, якою б Mass Effect: Andromeda могла бути…”

  Polygon оцінив ME:Andromeda  на 75/100:

“Незалежно від всіх проблем, які виникають протягом цілої гри, і всіх її недоліків, Mass Effect: Andromeda вдалась. Час проведений з акторами та всі загадки світу, що так і не були повністю відкриті, змушують задуматись про ще одну частину серії Mass Effect. Тож незалежно від всіх проблем це все ж таки успішний проект.”

Німецьке ігрове видання M3 поставило грі одну з найнижчих оцінкок  – 50/100:

 “Mass Effect: Andromeda – це очікуване продовження хітової космічної трилогії, та нажаль не вдале. Нудні персонажі та неврівноважений сюжет роблять цю гру космічною пригодою, що швидко забувається.”

Нашу відверту оцінку гри очікуйте згодом.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Кід • 29.03.2017 21:46

    Дуже люблю трилогію Шепарда, вважаю що нову гру не можна разглядати як окремий продукт. На тлі попередників все виглядає жахливо, що дуже засмучує. Ті хто вважає, що якщо мало або нема взагалі ігор якоїсь тематики, то треба з’їсти те що кинули, теж хай мовчать. Я дуже засмучений тим як все вийщло з андромедою. Прощавай  Mass Effext, командере Шепард, краще я повернусь ще раз до твоїх пригод