Новини

Тільки найцікавіше.

Критики проти Mass Effect: Andromeda

Завтра Mass Effect: Andromeda офіційно виходить на PC, PlayStation 4 та Xbox One.В зв’язку з цим ембарго на рецензії від критиків спало і гра отримала свої бали на metascore. Багато ігрових видань досить посередньо оцінили проект BioWare і поставили відповідні оцінки: 78 балів на PC, 75PS4,  77Xbox One.(Дані на момент написання статті)

Ось оцінки та коментарі деяких ігрових видань:

  Game Informer поставив грі 80/100:

 “Якщо не зрівнювати гру з сагою про Шепарда і дивитись на неї, як на повноцінну нову пригоду, то Mass Effect: Andromeda доволі весела пригода, і всі важливі частини в ній працюють добре. Сюжет не захоплює, та всеж веде вас вперед. Бойова частина вражає, як в синглплеєрі, так і в онлайні. Команда мабуть не найкраща, та все ж з ними зв’язано декілька хороших моментів. Так, в грі є проблеми, але більша частина гри гідна того щоб її пройти, хоча інколи ловиш себе на думці, якою б Mass Effect: Andromeda могла бути…”

  Polygon оцінив ME:Andromeda  на 75/100:

“Незалежно від всіх проблем, які виникають протягом цілої гри, і всіх її недоліків, Mass Effect: Andromeda вдалась. Час проведений з акторами та всі загадки світу, що так і не були повністю відкриті, змушують задуматись про ще одну частину серії Mass Effect. Тож незалежно від всіх проблем це все ж таки успішний проект.”

Німецьке ігрове видання M3 поставило грі одну з найнижчих оцінкок  – 50/100:

 “Mass Effect: Andromeda – це очікуване продовження хітової космічної трилогії, та нажаль не вдале. Нудні персонажі та неврівноважений сюжет роблять цю гру космічною пригодою, що швидко забувається.”

Нашу відверту оцінку гри очікуйте згодом.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *