I asked for this. Коли переграв у Deus Ex

Людській тупості винахідливості немає меж. Наш вид постійно прагне покращити свій організм, щоб мати переваги над собі подібними. Цей процес триває ще з сивої давнини, коли люди змінювали своє тіло на славу богам, як захист від злих духів чи для фарту на полюванні. Науково-технічний прогрес не стоїть на місці і вже зараз, в 21 столітті, ми маємо купу різноманітних можливостей, щоб покращити свою органічну оболонку, головне аби грошей вистачило. Проте, деякі представники нашого виду настільки захопилися “покращеннями”, що в очах інших виглядають як мінімум безглуздо. Сьогоднішній матеріал присвячений якраз подібним Адамам Дженсенам, для яких “і так норм”.

Yeah, bitch magnets!

Ви коли-не-будь задумувалися, як в Адама Дженсена тримаються окуляри на обличчі без оправ? Puzzle solved. Джеймс Сой та Олівер Гібсон придумали, як зробити, щоб ви ніколи не загубили свої окуляри. До носа вмонтовуються маленькі кріплення, а на окуляри – такого ж розміру магніти. За рахунок цього пристрій міцно тримається на обличчі. Якщо раптом втомилися очі, окуляри легко піднімаються до верху. Головне, що відхилення від норми не дуже помітно і виглядає це доволі стильно і молодіжно. Не відомо, чи саме цю технологію використовують в Шаріф Індастріз, можливо, більш модифіковану версію.

До речі, магнітні імпланти також імплантують і в кінчики пальців. Для чого? Нууу… щоб піднімати скріпки та інші дрібні металеві предмети. Власники таких імплантів кажуть, що з ними вони мають 6 чуття і коли рука наближається до чогось металевого їхні пальці починають вібрувати. Серед недоліків називають контакт з іншим магнітом, внаслідок чого імплант починає обертатися в середині пальця і тим самим спричиняє дискомфорт, іноді біль. Звичайно, з таким імплантом кожен дотик до техніки відчувається по іншому, внаслідок власного магнітного поля, але раптом що, не можна зробити МРТ, а доктору Хаусу таке точно не сподобалося б.

Use the force Luke

Багато хто з нас хотів би мати таку ж силу, як і в Дарта Вейдера, однак після судомного викривлення руки нічого не відбувалося і дитяча мрія залишилася не виконаною, але не для всіх. Звичайно, вживлення в руку RFID чіпа не стане повноцінною заміною Сили і не дасть вам нагоду душити людей без жодного дотику, але відкривати двері рухом руки чи розблокування смартфону також справляє на людей враження. Як виявилося, вже багато людей вживляють собі такі штуки під шкіру, адже ціна відносно дешева – 99$, хоча я впевнений, що можна знайти дешевше. Наприклад, один чувак здійснив таку операцію, щоб на його телефоні відкривалася гіфка. На жаль, на більше RFID імплант неспроможний, оскільки в ньому доступно всього 1000 байт пам’яті. Якщо у вас постійно зайняті руки і ви не можете відкрити двері у вашому домі/авто, ця штука просто must have, інші чекають кращу версію, за допомогою якої можна буде розплачуватися в магазинах з NFC сканером.

graafstra_rfid_xray_new

Ironman навпаки

Хто ми? Генії, Мільйонери, Плейбої, Філантропи! приблизно такої про себе думки чуваки з Grindhouse Wetware. Невеличка ремарка – ці хлопці не якесь там бидло з району, а розумне бидло з району справжні інженери, які присвятили своє життя розробці аугментацій. Хто цікавиться такими штуками, можливо, вже чув про їхній повний піздєц попередній винахід Circadia. Нова забавка хлопців хоч і виглядає в рази кращим рішенням, але все одно викликає побоювання. Northstar – нова версія Circadia, пристрій являє собою кілька LED лампочок, які вмикаються, якщо поряд з ними є магніт. На цьому корисність Northstar закінчується, але розробники кажуть, що у нього є потенціал. Наприклад, його можна використовувати в медичних цілях, скажімо для індикатора рівня цукру в крові. Зараз винахід годиться хіба-що для косплей шоу.

1513011893458628010 (1)

Накачу, Я обираю тебе!

Без Накачу тут явно не обійтися. Алекс Фінч полюбив покемонів до того, як це стало Pokemon GO і все б нічого, якби захоплення хлопця не переросло в кретинізм. Що зробить справжній фанат гри? Правильно! Запхає собі 6 покеболів під шкіру. Не дуже хороший приклад любові, але девіз сьогоднішнього чтива – “а мені норм”. Отож, Льоша розповів, що він зацікавився покемонами в 3-4 класі і вирішив запхати під шкіру 6 імплантів, та сама кількість, яку герой відео гри про покемонів може нести з собою в інвентарі. Хлопець казав, що це тільки початок і він планував впихнути покеболи в інші місця свого тіла. На жаль, кількахвилинне “гугління” не принесло результатів, тому не відомо, що ще з собою зробив Алекс. Цілком можливо, мама вибила всю дурість з його голови разом з покеболами з руки.   

a97551_g220_2-pac-man

Їх не забуде світ

Закривають фестиваль кіберпотвор, потвори справжні. Випадок, коли писати немає сенсу, тут треба дивитися. Виникає тільки одне питання – “Навіщо?”. 

Аугментуйте своє тіло правильно

[згорнути]

Тепер ви знаєте, що імпланти можна замовити не тільки у стоматолога. Якщо у вас є власні модифікації тіла пишіть в коментарях.

Олег Онопрієнко
Олег Онопрієнко twitter @o_odez
Коментарі
  • UkrGamer
    UkrGamer • 06.08.2016 12:35

    Ну це… ну, я не знаю, що сказати. Бля, одні нецензурні слова в голову лізуть)