#gamefriday – Фантастичні Звірі на теренах давньої Греції

1988 рік. Здавалося, це було ще недавно. Втім, пройшло вже майже 30 років, за які ігри еволюціонували з простих піксельних аркад до повноцінних графічних новел. Але старі платформери досі радують душу і змушують з ностальгією згадувати часи дитинства, проведені за їх проходженням.

Сьогодні у #gamefriday ми якраз згадаємо один із шедеврів аркадного beat’m’up – +Altered Beast.

Оригінальна гра з’явилася у згаданому вище 1988 році на ігрових автоматах, а пізніше була портована на Sega MegaDrive та персональні комп’ютери. Геймплей гри – стандартний скроллер зліва направо, де вам доведеться стикнутися з 25-ма видами ворогів та близько 10-ма видів «босів». Сюжет: ви – герой минулого, якого воскресив один з велких чародіїв, щоб ви врятували його дочку від страшних монстрів. Вам доведеться пройти близько п’яти світів, під час чого ви будете дедалі більше дізнаватися про історію стародавньої Греції, її богів та безпосередньо розкривати долю вашого персонажа.

Відразу хочу попередити – треба буде читати і чималенько. Втім, гра наврядчи займе у вас більше години-півтори на проходження від початку до кінця. А вдвох вона взагалі перетвориться на веселий ко-оп тривалістю хвилин у сорок. Окрім читання, хотілося б виокремити здатність перевтілюватися у звірів зі спеціальними можливостями – для цього вам необхідно буде зібрати певну кількість power-up’ів, а тип звіру залежить від світу, у якому ви знаходитеся (від вовка до ведмедя).

Тож, якщо ви втомилися від роботи, обмежені у часі та хочете трохи розім’яти кінцівки та відпочити з користю, – інсталюйте Altered Beast і поринайте у пригоди Стародавньої Греції!

Єжі Рудь
Єжі Рудь
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *