eSPORTconf Ukraine 2017. Звіт

Останнім часом кіберспорт в Україні набирає дедалі більшої популярності, що, в свою чергу, заохочує дедалі більше інвестицій у галузь та відкриває нові горизонти для ведення бізнесу.
Саме цим та іншим питанням була присвячена eSPORTconf Ukraine 2017 – перша конференція в Україні, присвячена інвестиціям та інтеграції українського бізнесу до ринку кіберспорту.

Редакція OPENGAMER просто не могла пропустити цей захід. Ми підготували невеликий звіт з eSPORTconf Ukraine 2017, де описали специфіку даної конференції та представлених на ній компаній.

Кіберспорт – достатньо перспективна галузь для інвестицій, але, в той же час, має багато підводних каменів. Однією з таких проблем, що піднімалися на конференції, була конфліктність кіберспорту із законом. Нагадаємо, що свого часу в багатьох країнах кіберспорт хотіли визнати видом азартних ігор. Проте наразі в Росії та низці інших країн, серед яких, зокрема, Південна Корея, його визнають спортивною дисципліною. На жаль, України це поки не стосується, але все йде до того, що кіберспорт набуде такого статусу в найближчі роки. Саме тому важливо розвивати кіберспортивну базу для подальшого визнання цієї дисципліни видом спорту на офіційному рівні.

Однією з підстав для визнання видом спорту повинно бути проведення спортивних заходів, – заявила президентка Української Асоціації Ігрової Індустрії Ірина Сергієнко.

Кіберспортивні проекти потребують досвідчених кадрів та фінансування. Як показує практика, зацікавлені люди у цій сфері є, тому OPENGAMER вірить у світле майбутнє українського кіберспорту.

Окремо на конференції обговорювали тенденції у галузі заробітків на кіберспорті. Так останнім часом спостерігають тенденцію до зростання заробітків букмекерських контор, що спеціалізуються на кіберспортивних ставках.

Окрім цього, на eSPORTconf Ukraine 2017 було представлено стенди декількох компаній. Далі детальніше про них:

Anima Unity

Ця організація є однією із перших кіберспортивних шкіл в Україні. Наразі вони спеціалізуються лише на Dota 2, але в майбутньому обіцяють запровадити навчання з інших дисциплін. Якщо ви хочете навчитися грати, як професіонал, чи просто підняти свій скіл вище рівня раку, то це саме ті люди, що зможуть допомогти (звісно, не безкоштовно).

Більше про них можна дізнатися на офіційному сайті.

ELOPLAY

 

Компанія пропонує дуелі в кіберспортивних дисциплінах за гроші.

Якщо ви впевнені у власному рівні гри  в CS:GO, чи LoL, то випробуйте свій скіл і одночасно заробіть на цьому копієчку .

Система включає в себе власну валюту – елопоїнти, які можна легко конвертувати.

Запропоновано три режими гри:

  • Швидкий бій, де ви ставите 20 елопоінтів(0.2$) і змагаєтеся з випадковим суперником.
  • Дуель для більш досвідчених гравців, бій 1х1, ви самі вибираєте, з ким саме будете грати. Ставки – 100 елопоінтів (1$)
  • Турніри

Більш детальна інформація на сайті.

Kulik System

На конференції було представлено зокрема два виробника геймерських крісел. Одним із них була компанія Kulik System. Вони займаються повним виробничим циклом ергономічних крісел: від виробництва до продажу й розповсюдження. На сайті kuliksystem.com.ua можна розробити власний дизайн крісла в усіх аспектах: від кольорів до матеріалів та підголівників.

Нам вдалося на власних спинах відчути ергономічність дизайну одного з крісел, і ефект нам однозначно сподобався.

Хочеться побажати цій українській компанії успіхів у популяризації та пошуку ідей розповсюдження зручних крісел для здорового проводження часу за комп’ютером.

Gamesys

Відвідала конференцію також відома компанія Gamesys, що займається організацією кіберспортивних заходів, фестів та тематичних івентів.

Хлопці роблять справді якісні події і всіляко виступають за розповсюдження кіберспорту. Детальніше про Gamesys можна ознайомитися на їх сайті.

 

DxRacer

Ще однією компанією, що представляла свої ігрові крісла, була DxRacer. На відміну від конкурентів, вони спеціалізуються лише на геймерських рішеннях з агресивним кольоровим забарвленням.

Ми спробували і ці крісла також та були приємно вражені їх зручністю і ергономічністю.
З повним спектром їхніх рішень з ігрового меблевого набору можна ознайомитися на сайті DxRacer.

 

ZLODEI

Останньою з представлених на конференції компаній була ZLODEI (дівчина за стендом періодично грала в Доту, про що не зазначити просто неможливо :).

Специфікою даної компанії є налагодження зв’язків між блогерами, стрімерами та рекламодавцями, та ведення рекламних кампаній.
Було видно, що команда складається з молодих ентузіастів, повних енергії. Хочеться побажати їм успіху, адже завдяки їм є можливим створення нових зірок як на блогерських, так і на кіберспортивних теренах.

У висновку

Редакція OPENGAMER дуже рада, що кіберспорт в Україні росте і процвітає як галузь, і як спортивна дисципліна. Їй ще є куди розвиватися, але ми всі віримо в недалеке визнання кіберспорту як повноцінного виду змагань.
Побажаємо ж молодим геймерам натхнення і гарних інвесторів для їхніх команд! Дійсно, як показала конференція eSPORTconf Ukraine 2017, в Україні є зацікавлені люди.
Грайте, вигравайте, будьте з OPENGAMER!

 

Василенко Богдан Студент, прихильник ідеї різностороннього розвитку. У вільний час проходжу сінглові ігри
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *