Дитячий Indie Prize вперше на Casual Connect

Організатори конференції Casual Connect, що відбуватиметься в Києві з 24 до 26 жовтня цього року, офіційно оголосили про цікаве цьогорічне нововведення. Вперше за багаторічну історію події, відбудеться дитяча ліга Indie Prize –  змагання розробників ігор для наймолодших учасників. Тепер шанс взяти участь в демонстрації своїх проектів отримали діти віком 5-10 років.

Computer Games Association організовує змагання за сприяння Kid’IT – першого в Україні освітньо-технологічного майданчику, який стимулює дитячу креативність завдяки програмуванню та використанню технологій задля реалізації дитячих ідей.

Переможці дитячої ліги будуть вибрані із 9-ти фіналістів у 3-х вікових категоріях:

  • 5-6 років;
  • 7-8 років;
  • 9-10 років.

В усьому – від вибору теми гри до оформлення – діти мають повну свободу дій. Оцінка від журі базується на тих же критеріях, що використовуються для дорослих проектів, а саме: Геймдизайн, Фан фактор, Оригінальність ігрового арту та Оригінальність звукового супроводу.

Окрім того, вже відомий склад міжнародного журі. Свою участь в оцінці проектів Indie Prize Kids League уже підтвердили Наталі Портьє (Appodeal), Майк Хайнс (Amazon Appstore), Олексій Ізвалов (Enhance), Олександр Дзюба (Sense.Vision), Анна Федорова (RJ Games) та Михайло Зінченко (Wargaming.Net).

26 жовтня, в останній день конференції, уже зранку кожен матиме можливість ознайомитися із роботами дев’яти маленьких розробників і подивитися їх презентації. Пізніше, о 15-й годині, впродовж церемонії нагородження Indie Prize, будуть оголошені троє переможців, які отримають цінні подарунки від компанії Amazon.

Наша редакція також буде присутня на події і спостерігатиме за її перебігом. Нагадаємо що конференція відбудеться в приміщенні конгресно-виставкового центру “Парковий”. З розкладом лекцій та інших заходів Casual Connect можна ознайомитися тут, а придбати квиток – тут.

Анастасія Шафран
Анастасія Шафран Студентка, фанат Polaroid, геймер
Коментарі