Deadpool – прогрес гри, застій екранізації

deadpool-580x326

Deadpool, доволі специфічний персонаж всесвіту Marvel. В основному через своє почуття гумору та шизофренією. Одноіменна відеогра від студії High Moon Studios (що подарувала нам дилогію Трансформери: Війна за Кібертрон і падіння Кібертрона) та видаватиметься Activision, отримала новий трейлер. Розробники всіма силами намагаються вселити в нас надію, що хоча б з гумором у грі все буде в порядку.

Антигерой, котрий любить рознести вщент чергову стіну і розмовляти з читачами частіше, ніж з іншими персонажами його власного коміксу, незабаром повинен був отримати не лише свою гру, але й кіно. Екранізація коміксів про Дедпула планувалась, ще з моменту виходу фільму «Люди Ікс-: Росомаха. Початок», де роль Уейда Уїлсона в його людській подобі виконав Райан Рейнольдс, актор, чию зовнішність приписував собі герой коміксів, ще задовго до його офіційної причетності до цієї ролі. До речі – у ролі “зброї 13”, або як потім стане – деад пула, вже Грав Скот Адкінс, добре всім відомий за роллю Юрія Бойка у кіні “Undisputed” У «Росомасі» Дедпул постав, як вельми правдоподібна версію самого себе, але потім його змінили до невпізнанності, що призвело до бурі гніву від шанувальників.

Коли студія 20th Century Fox звернула увагу на те, що у персонажа є ціла армія фанатів, вона пообіцяла фанатам, що обов’язково зніме про нього фільм, більше того прислухається до їхніх зауважень. Рейнольдс, будучи сам закоханим в Дедпула, без зайвих вагань погодився знову взятися за роль. Справа залишалася за малим – написати чудовий сценарій, знайти режисера, і можна знімати. На жаль, прогноз на сьогоднішній день не надто позитивний, адже екранізація позбулася чергового кандидата на пост режисера – Тіма Міллера, фахівця зі спецефектів, якому пророкували режисуру в «Дедпула». Кіно мало стати його дебютом у режисерському кріслі. Незважаючи на обіцянки, студія направила його на днях очолювати зйомки космічного трилера «Артеміс» за сценарієм Ендрю Лобелія. Такими темпами фільм про найманця-базіки з’явиться на світ не раніше 2015 року.

Але не варто сумувати, гру ніхто не відкладає, і вона вийде вже влітку 2013-го.

Віталій Юнко
Віталій Юнко Геймер, реаліст, монтажер. Любить в іграх сюжет, деталі, стиль та унікальні ситуації. Поціновувач хорорів, слешерів, та апокаліптичних сетингів.
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *