Новини

Тільки найцікавіше.

Бонусний орк для Shadow of War стане безкоштовним

У студії Monolith Productions продовжується боротьба з геймерами. Нещодавно студія пояснювала, що лутбокси та мікротранзакції ніяк не вплинуть на ігровий процес у Shadow of War. Цього разу студія вирішила давати безкоштовно доповнення, створене в пам’ять про свого колегу, Майка Форгі, який помер від раку.

DLC додасть у гру орка, котрий буде допомагати час від часу головному герою. Новий персонаж буде мати зовнішність наближену до зовнішності колишнього колеги. Першочергово студія збиралась розповсюджувати за невелику суму, обіцяючи перераховувати гроші сім’ї померлого. Але уважні геймери схопили студію за руку, бо в рекламі було вказано, що дане правило розповсюджується лише на доповнення, придбане в окремих регіонах Америки.

Реліз Middle-earth: Shadow of War відбудеться 10-го жовтня для PS4, PC та Xbox One.

22 Поділитися
Коментарі
 • Індустрія летить в п*зду набравшись бізнес практик в мобільного геймінгу. Мікротранзакції в ААА вже стали звичними.

  • Arti_Scream
   Arti_Scream • 29.09.2017 11:23

   Вони намагались цю хрінь пояснити типу – “якщо ви хочете потратити декілька годин на проходження того чи іншого орка, захоплення чогось і таке інше – ваше право, а хто не має на це часу – може заплатити і скіпнути”. Але то якась дуже безглузда відмазка. Будем бачити як то в грі буде.

   • Олег Онопрієнко
    Олег Онопрієнко • 29.09.2017 14:34

    Така сама відзмазка була в Юбісофта з мікротранзакціями в АС Юніті. І так, вони дійсно там були заради швидшої прокачки не більше.