5 інді ігор, які варто придбати на різдвяних знижках Steam

Дядько Габен влаштував усім геймерам світу пекельне свято зі знижками, тож гріх не скористатися нагодою та не придбати кілька ігор, на які ви ще не звернули увагу, – або цікавились, проте сесія/диплом/робота/суперважливі справи так і не дали вам змоги дійти до них.

Дисклеймер: підбірка заснована виключно на моїх поглядах і смаках та може не розділяти думку всіх читачів та редакції. Як-то кажуть, #imho.

Отож, гайда за пригодами!

Bastion

Перша гра від Supergiant Games: прекрасний саунд; намальована від руки кожна деталь; цікавий світ, пошматований після катастрофи; Розповідач, який описує всі події на екрані… Ця гра має 97% позитивних відгуків в Steam, а це неабиякий показник!

Transistor

Другий проект в скарбничку Supergiant Games: той самий ізометричний вид зверху, шикарний саунд та неперевершена історія. Гра розповість вам історію одного футуристичного міста, й історія ця буде цікавою та сумною водночас, проте це не завадить вам пройти гру вдруге, або навіть втретє, аби знову насолодитись цією атмосферою та прекрасною Red. 95% позитивних відгуків в Steam та музика Даррена Корба і Ешлі Баррет обіцяють вам незабутні години, проведені в грі.

Don`t open the doors

Ця гра цікава, в першу чергу, своєю графікою, яка ПОВНІСТЮ зроблена з пластиліну: кожен персонаж, кожна травинка і т.д. виліплені та сфотографовані з усіх сторін в усіх можливих станах в стилі stop-motion, щоб потім стати частиною гри. Гра розповість вам історію ДВЕРЕЙ, які з’явилися нізвідки, балакучих гарбузів, синіх дерев і всього такого.

Oxenfree

Гра поєднує в собі кращі традиції підліткових хорорів 1980-х років, персонажів, яким хочеться вірити, красиві декорації та чудовий нав’язливий синті-поп VHS саундтрек. Вона тримає гравця в напруженні без вистрибувань хедкрабів із-за рогу кожної хвилини, самою лише атмосферою. 94% схвальних відгуків в Steam, нагороди на гейм-фестивалях – “say no more”.

This Is the Police

Ви граєте за Джека Бойда – шефа поліції міста. Весь геймплей зводиться до виконання ваших прямих обовязків  – координація роботи патрульних і детективів забійного відділу. Бути чесним копом чи стати на сторону мафії? Вибір за вами.

Гра підкуповує своєю злободенністю та фактом того, що IRL, скоріш за все, так воно і відбувається. 88% схвальних відгуків та специфічний гумор. Не те, щоб це була must-have гра року, але зацікавленого погляду вона точно варта.

Якщо вам сподобалось щось із цього списку – зробіть собі/друзям подарунок та придбайте цю гру, бо піратки від лукавого! 😉

P.S. Команда OPENGAMER бажає вам щасливого Різдва та Нового Року. Нехай ігри і надалі приносять вам задоволення та надихають вас робити щось дійсно круте!

Володимир Бортюк
Володимир Бортюк Фанат серій Prince Of Persia та Mass Effect Вважаю сюжет та механіку важливішими за ультраграфоній
Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Єжі Рудь
    Єжі Рудь • 02.01.2017 20:38

    Якось дорого. Зараз Square Enix “фіналки” з 1 по 7 віддає з -50%, і то виходить дешевше.